در راستای ارتقاء سطح دانش سرمایه گذاران در حوزه های مختلف و با توجه به وجود برخی ابهامات در خصوص نحوه انجام معاملات در فرابورس ، ویژگی های این بازار و سهام شرکت های پذیرفته شده ،  گروه همفکران قصد دارد با مشارکت مستقیم  و عنایت کارگزاری آگاه دوره آموزشی رایگانی را در این خصوص برگزار نماید. سعی داریم در این جلسات ضمن معرفی همه جانبه این بازار و شرایط و ویژگی های آن گزارشی اجمالی در خصوص سهام شرکت های پذیرفته شده در این بازار ارائه نموده تا ضمن پاسخ گویی به سوالات شما و فراهم شدن فرصت بهره مندی از مشاوره کارشناسان گامی موثر  در کاهش ابهامات سرمایه گذاران در این بخش برداشته شود .

در این جلسه  عنوان زیر بررسی و ارائه می گردد :

-   تاریخچه فرابورس در ایران و جهان

-   آشنایی با بازارهای چهارگانه فرابورس و شرکت فرابورس ایران

-   آیین نامه های معاملاتی فرابورس

-   مکانیزم معاملات در بازارهای چهارگانه فرابورس

-   نرخ کارمزد ها و تعرفه ها در فرابورس

-   چگونگی پذیرش شرکت ها  و اوراق بهادار در این بازار

-   معرفی و بررسی اجمالی چهار شرکت پذیرفته شده ، توانمندیها و ریسک ها

-   برنامه های آتی و چشم انداز بازار های فرابورس

-   پرسش و پاسخ ها تخصصی

زمان برگزاری :  دوره یک روزه از ساعت 15 تا 18 سه شنبه هفته پایانی مهر ماه یا اولین هفته آبان ماه خواهد بود که تاریخ دقیق آن پس از انجام هماهنگی های لازم متعاقباً اعلام و به افراد ثبت نام شده اطلاع رسانی خواهد شد .

مکان برگزاری دوره : خیابان ولیعصر ، بالاتر از تقاطع میرداماد ، کوچه یزدان پناه ، ابتدای کوچه ،پلاک 91 ، طبقه نهم

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر ، رزرو و ثبت نام در این دوره از روز سه شنبه 14/07/88 لغایت سه شنبه 28/07/88  از ساعت 15تا 17شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن 88677058  تماس بگیرند . افراد به ترتیب روز و زمان تماس برای رزرو ، در اولویت حضور در دوره ها قرار دارند و در صورت تکمیل ظرفیت کلاس ها با هماهنگی در دوره های بعدی شرکت داده خواهند شد .

واحد اجرایی و برنامه ریزی