پیش بینی می شود صف خرید سهام بیمه دی در حدود سی میلیون سهم تقویت شود . همچنین با عرضه حداقل سه میلیون سهم این شرکت روبرو باشیم. بازار در این سهم انتظار افزایش قیمت در حرکت ابتدائی تا 2050 ریال دارد.

سایت بورس نیوز هم درباره بیمه دی امروز نوشت : در این نماد میزان سهامداری نزدیک گروههای حقوقی باعث شده که هر عرضه ای هر چند کم باعث از دست رفتن کرسی هیات مدیره شود و به همین دلیل سهامداران قبلی حاضر به عرضه های زیاد نیستند که این مسئله می تواند موجبات رشد قیمت سهام بیمه دی را فراهم کند قبلا هم این اتفاق در خصوص بانک اقتصاد نوین و پارسیان و ... افتاده است . در حالی 2.5 درصد از سهام شرکت بیمه دی در روز چهارشنبه هفته گذشته در بازار فرابورس با قیمت هر سهم 150 تومان عرضه شد که فعالان بازار نسبت به رشد سهام این شرکت تا قیمت 200 تومان خوشبین هستند .

مرجان کار که اینروزها توسط شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع بهشهر از بازار جمع می شود شاید تا آخر هفته شاهد تحولات جدی در آن نباشیم ولی بزودی شاهد رشد و حرکت جدید این سهم تا 8000 ریال خواهیم بود.

کویر تایر که در جلسه معارفه اش نشانی از ارزندگی نداشت هنوز در قیمت عرضه در نوسان است . پیش بینی می شود در روزهای آینده شاهد تعدیل سود هر سهم این شرکت و تبع آن شاهد رشد قیمتی آن تا بالای 2500 ریال باشیم.