شرکت آینده سازان بهشت پارس پس از احراز کلیه شرایط پذیرش، بعنوان بیست و نهمین نماد معاملاتی در فهرست شرکت­های بازار پایه فرابورس درج شد.
پیش بینی می شود معاملات سهام این شرکت از اوایل دی ماه در فرابورس آغاز گردد.


درآمد های اصلی شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس به شرح زیر است:

کلیه تولیدکنندگان محصولات کشاورزی (مانند پرتقال، کیوی، گندم . . .) و صنایع وابسته (مانند گوشت، دوغ،ماکارونی . . . ) و گل و گیاه و گیاهان داروئی می توانند در این شرکت عضو شوند (سالانه دو میلیون و پانصد هزار تومان) . تولید کننده با ثبت نام در بهشت پارس محصول خود را از نطفه یا بذر و در کل از ابتدا زیر نظر آزمایشگاههای بهشت پارس قرار می دهد. در نهایت اگر استاندارهای بین المللی را رعایت نماید، می تواند محصول نهائی را در رینگ معاملاتی بهشت پارس بفروشد. بابت این خدمات بین 10 تا 15 درصد از حجم معامله به بهشت پارس کارمزد می دهد.

پیش بینی مدیران بهشت پارس از حجم 5 هزار میلیارد تومانی محصولات در این بازار می باشد.

محصولات بهشت پارس یا بهتر محصولاتی که طبق استاندارد روانه بازار مصرف می شود صرف نظر از کیفیت بسیار بالا، از شفافیت در قیمت گذاری برخوردارند. به این ترتیب کشاورزان از درآمد بیشتر و سبب اشتیاق در تولید بهتر، و همین طور کاهش قیمت برای مصرف کننده را به همراه دارد.

 1. ردیابی و کنترل محصولات کشاورزی و صنایع وابسته
 2. ردیابی و کنترل گل و گیاه و صنایع داروئی
 3. معرفی خریداران و فروشندگان محصولات فوق
 4. ارائه خدمات بسته بندی و حمل ونقل
 5. ارائه خدمات دولتی جهت محصولات فوق
 6. معاملات محصولات فوق در رینگ الکترونیک
 7. تضمین پرداخت از طرف خریدار
 8. تضمین کیفیت محصول از طرف فروشنده

 

درآمدهای فرعی بهشت پارس هم به شرح زیر می باشند:

 1. بازرگانی بهشت پارس شامل صادرات، واردات، و فروش داخلی محصولات
 2. ساخت میادین میوه وتره بار ومدیریت توزیع محصولات در شبکه کشوری، که اولین آن در نوشهر به اجرا می رسد.
 3. رستوران های زنجیره ای بهشت پارس که سه رستوران آن در پایانه اصلی به بهره برداری می رسد.
 4. گردشگران و بازدید کنندگان از پروژه اصلی بهشت پارس که به درآمد سالانه بیش از بیست میلیارد تومان خواهد رسید.
 5. ساخت پایانه های کوچک کشوری در سراسر کشور
 6. دانشگاه غیر انتفاعی مجازی بهشت پارس که در سایت اصلی عباس آباد به بهره برداری خواهد رسید.

 

برای سال 90 هم سود پنجاه میلیارد ریالی محقق خواهد شد

گزارش 6 ماهه حسابرسی شده شرکت آینده سازان بهشت پارس روی سایت کدال قرارگرفت . در این گزارش بند با اهمیتی وجود دارد که درباره آن توضیحاتی را خدمتتان عرض می نماییم:

 در یادداشت 7 این گزارش از سودآوری در خصوص پروژه میدان میوه وتره بار نوشهر بهشت پارس سخن آورده شده است. در این یادداشت آمده است که این پروژه در صورت تکمیل در فاز یک در حدود 40 میلیارد ریال سودآوری برای شرکت دارد.

با بررسی صورت گرفته فاز یک پروژه مذکور در نوشهر حداکثر تا 22 بهمن به خریداران تحویل داده خواهد شد. البته قطعا قیمت فروش فروشگاههای مانده بعد از گزارش حسابرسی به رقمی بالاتر از 43 میلیون ریال خواهد شد و این مورد سبب افزایش سود از این پروژه خواهد بود.

آشنائی بیشتر با پروژه سامانه میوه و تره بار بهشت پارس نوشهر

آدرس: کمربندی نوشهر و چالوس

 

میدان میوه و تره بار بهشت پارس نوشهر اولین میدان مکانیزه و مدرن در سطح کشور است که فاز یک ان قبل از پایان سال 1390 به بهره برداری می رسد. شرکت بهشت پارس جهت تکمیل زنجیره خدمات خود در سراسر کشور به احداث چنین میادینی اقدام خواهد نمود.

احداث چنین میادین مدرنی در سراسر کشور سبب توسعه شهری و اعمال نظارت بهداشتی و توزیع عادلانه محصولات غذائی خواهد شد. این موضوع سبب افزایش رفاه شهروندان خواهد شد.

فاز یک:

این مجموعه دارای 175 باب فروشگاه خرده فروشی با متراژهای مختلف می باشد که حدود 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا بهمن امسال به خریداران تحویل داده خواهد شد.

 

 

فاز دو:

این مجموعه عمده فروشی شامل 21 باب فروشگاه بزرگ عمده فروشی میوه و تره بار و مواد غذائی بسته بندی شده با برندهای معتبر، سردخانه زیر صفر و بالای صفر با گنجایش 1500 تن، خطوط سورتینگ و بسته بندی چیپس میوه و انبار به متراژ 800 متر مربع، ساختمان اداری، آزمایشگاه مواد غذائی، نمازخانه، سرویس بهداشتی و اتاق استراحت رانندگان و پارکینگ می باشد.

 

فاز سه:

این مجموعه دارای 40 باب فروشگاه، دو شعبه بانک و 1 شعبه بیمه در یک طبقه و رو به بازار می باشد و تعداد 10 باب فروشگاه 140 متری در طبقه دوم رو به جاده طراحی شده است. این فاز دارای اتاق مدیریت سایت، سالن اجتماعات، رستوران، دو تالار مجزا، آشپزخانه مرکزی که همزمان رستوران و تالارها را تامین می نماید.


مقداری از اطلاعات فوق از وبلاگ بهشت پارس نیز اقتباس شده است.