زرگانی‌نژاد کارگزار قدیمی و خبره بورس درگذشت

اکبر زرگانی نژاد یکی از کارگزاران خبره ،خوش نام و صاحب نظر بورس اوراق بهادار تهران از چند سال گذشته در گیر سرطان کبد بود. وی بعد از اقدام به فروش کارگزاری خود بنام امین سهم ، اوایل سال جاری عازم فرانسه شد تا شاید درمان شود اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد و وی در آن کشور فوت کرد.

در این رابطه صادق مدنی از همکاران و دوستان نزدیک وی به فارس گفت : متاسفانه این رویداد ناگوار در جمعه گذشته رخ داد که به تعطیل بودن جمعه و همچنین روز های شنبه و یکشنبه فرانسه امکان اطلاع رسانی وجود نداشت.

وی ادامه داد: این مرحوم از چندسال پیش با سرطان کبد روبرو شده و بعد از اقداماتی در ایران عازم امارات شد. سپس اردیبشهت سال جاری به توصیه پزشکان برای یکی دو ماه راهی فرانسه شد تا با توجه به آخرین یافته ها ، شاید درمان شود ولی عزیمت وی حدود 10 ماه به طول کشید تا اینکه روز جمعه به دیار باقی شتافت.

مدنی با بیان اینکه مرحوم زرگانی نژاد از سال 65 وارد سازمان بورس شده و در سال 67 کارگزاری امین سهم را تاسیس کرد ، ادامه داد: به علت مشکلات اداری و لزوم تمدید ویزا ، تاکنون امکان انتقال پیکر وی به ایران فراهم نشده ولی پیگیری ها از طرف خانواده وی و ما ادامه دارد تا در اولین فرصت چنین امکانی فراهم شود. زمان مراسم ختم آن مرحوم نیز متعاقبا" اعلام خواهد شد.

به گزارش فارس، مرحوم زرگانی نژاد یکی از خوش اخلاق ترین و خوش نام ترین کارگزاران بورس ایران و در عین حال از صاحب نظران معروف بازار سرمایه بود که همواره با رویی گشاده پاسخ گوی سئوالات خبرنگاران حوزه بود. وی برای توسعه صنعت کارگزاری و شکل گیری ساختار جدید بازار سرمایه پیش قدم بود و در تاسیس کانون کارگزاران بورس نقش بسزایی داشت.

گروه اقتصادی خبرگزاری فارس این ضایعه را به خانواده و همکاران وی در بازار سرمایه تسلیت گفته و از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت برای مرحوم فقید زرگانی نژاد دارد.

/ 0 نظر / 15 بازدید